Lagsider – G17

Lagsider – G17

Laget består av spillere født i 2006 og 2007. Nye spillere ønskes velkommen!

Kontakt jone.riis@nimbusdirect.no  for mer informasjon og påmelding.

Laget bruker SPOND for påmelding til trening og kamp.

Følg oss på Instagram: HinnaFK_G17

TRENINGSTIDER

Mandag20.00 – 21.30Hinna 1 og 2NSE banen, Hinna stadion
Torsdag17.30 – 19.00Hinna 1 og 2Jåttåvågen, NSE banen
Fredag15.00 – 16.30G16 Akademi øktNSE banen, Hinna stadion
Søndag20.00 – 21.30Hinna 1Wintershall, Hinna stadion

Lagledelse

Oppmann
Jone Riis              
934 88 410
jone.riis@nimbusdirect.no
Hovedtrener Hinna 1
Eirik Helgøy              
975 10 329
eirikhelgoey@gmail.com
Hovedtrener Hinna 2
Gullbrandur Øregaard  
904 01 856
gullbrandur.oregaard@gmail.com
Keepertrener
Sander Lønning
940 94 951
sanderl@live.se
Materialforvalter
Eirik Stueland
992 34 561  
stueland@hotmail.com 
Hjelpetrener            
Erik O. Bjørnsgaard
992 56 056
erik.bjornsgaard@dnb.no
Hjelpetrener
Geir Ulfeng                             
482 59 037
gulfeng@lyse.net         
Hjelpetrener
Stian Fossan
932 07 633
stian.fossan@lyse.net    
Sosialkomite
Bjørg Jorunn Høyland
416 89 776
bjorg.jorunn.hoyland@lyse.net 
Sosialkomite
Irene Risanger Sunde
48 24 98 43                 
irenersunde@gmail.com
Sosialkomite
Semire Kara Baris
91 77 56 53        
semirek@hotmail.com  

Siste nytt fra laget

Bli medlem!

Lyst til å spille fotball med oss på Hinna? Meld deg inn i dag!

Innmeldingsskjema Mer informasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Få med deg siste nytt fra Hinna Fotball ved å abonnere på vårt nyhetsbrev!

Velg liste(r) ↴

Design og utvikling av:

Ensign