Lagsider – Gutter 2007

Lagsider – Gutter 2007

Kontakt g07hinnafotball@gmail.com for mer informasjon eller påmelding.

TRENINGSTIDER

Tirsdag17.00 – 18.30Wintershall banen
Torsdag17.30 – 19.00Jåttåvågen, NSE banen
Søndag18.30 – 20.00NSE banen

Siste nytt fra laget

  • Trenerkurs – NFF Grasrottrener
    I november\desember vil vi sette opp alle NFF Grasrottrenerkursene på […]
  • ÅPEN HALL
    Hinna Fotball arrangerer i samarbeid med Stavanger Idrettsraad, ÅPEN HALL. […]
  • REGY CUP
    INFO PIZZABAKEREN REGY CUP 2021 Fredag 24 september:Kl 16.30 Avreise […]
  • God Sommer!
    Siste fellesøkt med laget før ferien, var forrige torsdag, da […]
  • Ny utstyrspakke
    Ny utstyrspakke Vi har gleden av å presentere utstyrspakken for […]
  • Bauge Auto EliteCup 2020 – Avlyst!!
    Bauge Auto EliteCup 2020 – Avlyst!! Vi har fått den […]
  • Koronavettkurs
    Koronavettkurs, skal gjennomføres innen 31.08.20 Alle spillere og ledere skal […]
  • Treninger fremover
    Treninger fremover Vi starter opp organiserte treninger igjen. Vi har […]
  • Banesituasjonen – Koronatider.
    Banesituasjonen – Koronatider. Endelig er baner åpnet og målene låst […]

Lagledelse

Lagleder / web
Gry Marie Bjørnsgaard                   
915 77 289
g07hinnafotball@gmail.com 
Hovedtrener
Nilsi Aarrestad
976 16 279
ffo@hinnafk.no
Trener / Materialforvalter
Eirik Stueland  
992 34 561
stueland@hotmail.com 
Trener / Lagleder                  
Erik O. Bjørnsgaard
992 56 056
erik.bjornsgaard@dnb.no
Trener / lagleder
David South                               
917 11 202
hitecdavid@gmail.com             
Trener / lagleder
Stian Fossan
932 07 633
stian.fossan@lyse.net    
Trener / lagleder
Geir Ulfeng
482 59 037      
gulfeng@lyse.net
Dugnadsansvarlig
Irene Risanger Sunde
48 24 98 43                 
irene.risanger-sunder@winterschall.com  
Trener
Knut Hals
958 57 066
knut.hals@shell.com
Fairplaykontakt
Ole Petter Dahl 
908 17 054
ole.p.dahl@gmail.com   
Sosialkomite
Semire Kara Baris
91 77 56 53        
semirek@hotmail.com  
Lagkoordinator / trener
Ole Christer Lilledahl           
928 99 903
olechrister@live.com                 

Bli medlem!

Lyst til å spille fotball med oss på Hinna? Meld deg inn i dag!

Innmeldingsskjema Mer informasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Få med deg siste nytt fra Hinna Fotball ved å abonnere på vårt nyhetsbrev!

Design og utvikling av:

Ensign