Lagsider – Gutter 2008

Lagsider – Gutter 2008

Hovedtrener: Ørjan Heradstveit, Tlf: 452 23 144, Mail: orher@equinor.com

Oppmann: Knut Hals, Tlf: 958 57 066, Mail: knut.hals@shell.com 

Husk Ball, Vest og drikkeflaske

Alle må ha/bruke leggbeskyttere på trening og i kamp.

Nye spillere ønskes velkomne.

Husk å gi informasjon til trenere/oppmann slik at ditt barn blir innmeldt og får nødvendig forsikring.

Laget bruker SPOND for påmelding til kamp.

TRENINGSTIDER

Mandag18.30 – 20.00Wintershall banen
Onsdag17.00 – 18.30Wintershall banen
Søndag15.30 – 17.00Hitec Products banen (Lille krøll)

Siste nytt fra laget

    Lagledelse

    Oppmann / hjelpetrener / inkluderingskontakt
    Knut Hals
    Tlf: 958 57 066
    knut.hals@shell.com
    Dugnads Ansvarlig
    Per Sande
    Tlf: 41207960
    Per.Sande@dwellop.no
    Hovedtrener
    Ørjan Heradstveit
    Tlf: 452 23 144 orher@equin
    or.com
    Hjelpetrener 
    Øistein Fosse Mathisen
    Tlf: 414 73 488
    oeisma@gmail.com
    Hjelpetrener
    Kjetil Thulin
    Tlf: 975 24 211
    kt@augaeiendom.no
    Hjelpetrener 
    Kenneth Junker Asbjørnsen
    Tlf: 975 68 164
    kenneth.asbjornsen@gmail.com
    Hjelpetrener 
    Karl Morten Skjæveland
    Tlf: 917 54 546 kmskjaveland@optimarin.com
    Hjelpetrener
    Helge Pollestad
    helge.pollestad@lyse.net
    Hjelpetrener
    Morten Aanesen
    Tlf: 952 00 119
    mortenaa79@gmail.com
    Hjelpetrener
    Roger Knutsen
    Tlf: 915 39 556
    roger.knutsen@seadrill.com
    Hjelpetrener / lagkoordinator Hinna 1 & 2
    Kenneth Ommundsen
    Tlf: 913 03 136
    kennarhe@yahoo.no
    Hjelpetrener
    Heming Indreland
    Tlf: 922 27 405 heming.indreland@skole.rogfk.no
    Lagkoordinator Hinna 4
    Knu Bjarne Rydland
    Tlf: 973 04 840
    kbryd@msn.com
    Lagkoordinator Hinna 1
    Anne Brit Torvestad
    Tlf: 952 00 119
    anne_brit_torvestad@hotmail.com
    Sosialkommite
    Birgitte Tjelta
    Tlf: 92842808
    birgittetjelta@gmail.com
     
    Materialforvalter / webkontakt
    Kåre Bastlid
    Tlf 957 90 585
    kaare.bastlid@lyse.net
    Sosialkommite
    Sissel Langva
    Tlf: 930 47 779
    sissel.langva@sandnes-sparebank.no
    Sosialkommite
    Elisabeth Rønning
    Tlf: 45223144
    elisabeth.ronning@hotmail.com

    Bli medlem!

    Lyst til å spille fotball med oss på Hinna? Meld deg inn i dag!

    Innmeldingsskjema Mer informasjon

    [mailpoet_form id="1"]

    Design og utvikling av:

    Ensign