Lagsider – Gutter 2009

Lagsider – Gutter 2009

Nye spillere som ønsker å prøve seg – dere er hjertelig velkomne! Kontakt oppmann Kristin Helleren (kristin.helleren@broadpark.no) for mer info.

Følg også med på Facebook-siden «Hinna fotball G09» for informasjon rundt laget.

Velkommen på trening! PS – husk  vest, vannflaske og leggbeskyttere!

TRENINGSTIDER

Tirsdag17.00 – 18.30NSE banen (banen med løpebane rundt)
Torsdag18.30 – 20.00NSE banen (banen med løpebane rundt)
Oppmøte er 10 minutter før oppsatt tid, slik at spillerne er klar presis!

Siste nytt fra laget

Lagledelse

Hovedtrener
Heming Indreland
Tlf: 992 27 405
heming.indreland@skole.rogfk.no
Hovedtrener
Nina Hetland
Tlf: 918 73 973
nina.hetland72@gmail.com
Trener
Bjørnar Fahle
Tlf: 971 62 570
bjornar.fahle@gmail.com
Trener
Geir Trygve Mjølhus
Tlf: 966 10 004
geirtrygve@gmail.com
Trener
Anton Eriksson
Tlf: 982 10 653
karl_anton_@hotmail.com
Material
Beate Viddal
Tlf: 922 54 621
beate.viddal@lyse.net
Oppmann
Kristin Helleren
Tlf: 480 80 161
kristin.helleren@broadpark.no
Dugnad
Merethe Bauge
Tlf: 957 31 538
merethe.hiller@gmail.com
Sosialt
Christina Fahle
Tlf: 488 92 286
fahlechristina@gmail.com
Sosialt
Anja Houge
Tlf: 909 76 324
anja.houge@hotmail.com
Web
Bjørn Landråk
Tlf: 995 29 077
bjornlandrak@hotmail.com
Fair Play
Laget rullerer på Fair Play
Inkludering
Thorgeir Lund 
Tlf: 916 96 880
thorgeir.lund@kystverket.no

Bli medlem!

Lyst til å spille fotball med oss på Hinna? Meld deg inn i dag!

Innmeldingsskjema Mer informasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Få med deg siste nytt fra Hinna Fotball ved å abonnere på vårt nyhetsbrev!

Design og utvikling av:

Ensign