Lagsider – Gutter 2010

Lagsider – Gutter 2010

Ønsker du å trene med Hinna G2010?

Ta kontakt med oppmann Vibeke Ekornes (vibeke.ekornes@gmail.com) eller se her for mer info.

PS – husk vannflaske og leggbeskyttere!

Siste nytt fra laget

TRENINGSTIDER

Laget bruker SPOND for påmelding til kamp og trening.

Mandag17.00 – 18.00NSE banen
Onsdag18.30 – 20.00NSE banen

Lagledelse

Oppmann
Vibeke Ekornes
Tlf: 930 40 999
vibeke.ekornes@gmail.com
Hovedtrener:
Thomas Søndenaa
Tlf: 458 88 693
soendenaa@gmail.com
Lagkoordinatorer / trener:
Ben Ove Landa
Tlf: 936 96 528
ben.ove.landa@gmail.com
Lagkoordinatorer / trener:
Christian Tangen
Tlf: 934 82 904
christiantangen79@gmail.com
Materialforvalter
Mona Nordstrand
Tlf: 472 59 898
mona.nordstrand@gmail.com
Dugnadsansvarlig
Marit Jensen
Tlf: 988 62 102
marit@klinikkaktivhelse.no
Trener
Per Hanson
Tlf: 992 88 356
piddi1@hotmail.com
Trener
Erik Bjørnsgaard
Tlf: 992 56 056
erik.bjornsgaard@dnb.no
Trener
Anton Eriksson
Tlf: 982 10 653
karl_anton@hotmail.com
Trener
Cesar Sanhueza
Tlf: 412 21 519
sanhueza_cesar@hotmail.com
Sosialkomite
Hege Opdal
Tlf: 918 92 649
hege.opdal@outlook.com
Webansvarlig
Gry Marie Bjørnsgaard
Tlf: 915 77 089
grymarie@hotmail.com
Sosialkomite
Elin Johnsen
Tlf: 975 42 813
elinjohnsen@yahoo.com
Sosialkomite
Benedicte Gismarvik
Tlf: 971 73 420

Bli medlem!

Lyst til å spille fotball med oss på Hinna? Meld deg inn i dag!

Innmeldingsskjema Mer informasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Få med deg siste nytt fra Hinna Fotball ved å abonnere på vårt nyhetsbrev!

Design og utvikling av:

Ensign