
Toyota Sørvest AS
Toyota Sørvest AS har siden 2018 vært hovedsponsor av Hinna Fotball. De har vært en god og lojal støttespiller av Hinna Fotball i lang tid. Lokal tilhøriget er viktig for Toyota Sørvest AS som lenge har holdt til på Mariero, nå i Bilbyen på Forus.
Toyota Sørvest er på A-lagenes drakter, profilering på klubbkolleksjonen, samt arenareklame. Vi er strålende fornøyd med samarbeidet, og av å ha en ekte Hinnavenn med på laget!
Eksklusive medlemstilbud:
Toyota Sørvest tilbyr ekstra rabatt ved kjøp og Privatleie av nybil ved visning av medlemskap hos Hinna FK.
Samtidig gir vi Toyota Sørvest 1000,- i støtte til Hinna Fotball!
Mer informasjon
Ved spørsmål, kontakt:
Hans Arne Haga
Daglig leder, Hinna Fotball
marked@hinnafk.no
Nyheter og Oppdateringer
- Seksjonsmøte barn og ungdomMandag 3/2 hadde vi meget bra oppmøte, da alle oppmenn og… Les mer: Seksjonsmøte barn og ungdom
- Kretsmestre Futsal!Det var noen spente Hinna-damer som stilte til sesongens første futsalkamper… Les mer: Kretsmestre Futsal!
- Grasrottrenerkurs del 2 – februar 2025Vi arrangerer nå delkurs 2 av 4 i NFFs grasrottrenerutdanning. (Når… Les mer: Grasrottrenerkurs del 2 – februar 2025